Jste čerstvá maminka s malým miminkem a nevíte, kde Vám hlava stojí?

Máte pocit, že pořád něco nestíháte a všechen Váš čas se točí pouze kolem krmení, přebalování a domácnosti?

A nebo teprve miminko čekáte a máte strach z té velké neznámé? 

I pro mě to byla velká životní změna, na kterou jsem nebyla připravená, nevěděla jsem, co všechno mě může s miminkem čekat a jak všechno bude moc nové,  ale našla jsem cestu a hlavně řešení pro situace, které přinášely dny i noce.

A tak...

... jsem se stala usměvavou, maminkou, která se dokázala v kolotoči kolem děťátka zastavit, usmát se, přestala se stresovat a bát.

Vždycky to tak, ale nebylo...

... myslela jsem si, že mateřství nezvládnu, bojovala jsem sama se sebou, byla jsem unavená, vyčerpaná a dokola jsem jen zaopatřovala potřeby miminka. Neviděla jsem nic jiného a nedokázala jsem se zastavit a užívat si společné chvíle s tím úžasným, malinkým človíčkem. Nevěřila jsem si a nebyla jsem si jistá, jestli vše dělám správně. 

A pak...

... na některé věci jsem si musela přijít sama, jiné jsem si nechala poradit. Cesta to byla strastiplná, ale dnes už vím, jak ten maraton kolem miminka zvládnout a jak být šťastnou a spokojenou maminkou a jak si vychutnávat každý den se svým děťátkem.

KDO JSEM?

Jmenuji se Květa a jsem maminka, která ví, jak zvládnout ten velký maraton s příchodem prvního miminka. Znám odpovědi na otázky, které přichází v začátku mateřství. Pomáhám ostatním maminkám se v kolotoči kolem děťátka zastavit, usmát se a užívat si společné chvíle s tím malinkým uzlíčkem.

Napsala jsem pro Vás eBook:

7 RAD, JAK PROJÍT ZAČÁTKY MATEŘSTVÍ S LEHKOSTÍ 

Co se v eBooku dozvíte?

 • Příběh maminky, který Vám prozradí klíč k pohodovému mateřství
 • Jak můžete vyřešit nejrůznější trápení miminka
 • Jak se můžete i s tak malinkým miminkem domluvit
 • Jak můžete zvládnout první chvíle mateřství bez stresu a s úsměvem na tváři

Jaké by to asi bylo?

 • Kdybyste se dokázala zastavit
  a prostě se jen tak dívala na to vaše děťátko, pohladila ho a ty chvilky byly jen Vaše? Žádný spěch, stres, žádný koš plný prádla, žádná špinavá podlaha, jen Vy a ten malinký andílek?
 • Kdybyste dokázala povolit ten tlak,
  který na Vás po porodu padl, že všechno musí být dokonalé....... Nemusí, opravdu nemusí, jde to vymyslet jinak a hlavně zvládnout jednodušeji.
 • Kdybyste byla spokojená maminka,
  která si mateřství užívá, pro kterou by ty první krůčky byly snazší a která by se často usmívala a byla prostě šťastná?
 • Protože Vaše miminko Vás miluje
  od prvního dne, jste pro něj celý svět, jste pro něj ta jediná úžasná bytost na světě, se kterou ono chce být, kterou potřebuje a kterou nadevše miluje. Staňte se pro něj pohodovou maminkou.

Cena eBooku je 450 Kč, je to rok mého života s Jakoubkem, s děťátkem které jsem moc chtěla, milovala, ale pak žila jen v zaopatřování jeho potřeb.

Vy už to tak mít nemusíte a můžete si mnohem dříve Vaše miminko užívat.

Cesta novopečené maminky není jednoduchá, tvoří jí spousta otázek.

Já jsem si jí už prošla a proto se s Vámi chci podělit o svoje zkušenosti a rady, aby Vy jste tu svou cestu už měli jednodušší. Abyste nemuseli zkoušet spousty možností, které Vám poradí maminka nebo kamarádka, abyste nemuseli prohledávat internet s plačícím miminkem na ruce, co honem teď dělat.

Byla bych ráda, aby Vám eBook přinesl informace, které pomohou a obohatil Váš život s děťátkem. Pokud, ale eBook nesplní Vaše očekávání a nebudete s ním spokojena, ráda Vám za něj vrátím peníze do 30 dnů od koupě a to bez jakýkoliv otázek proč.
Věřím, že spokojenost bude na obou stranách.

Za 450,- Kč si můžete koupit něco dobrého k jídlu nebo nějaké pěkné tričko a nebo si můžete koupit tento eBook, který Vám usnadní první krůčky v mateřství a Vy jej pak budete moci prožívat s klidem a s úsměvem na tváři.

Reference

eBook obsahuje všechny informace, které by každá novopečená maminka měla vědět, aby se zbytečně netrápila a nestresovala. Škoda, že jsem na tento eBook nenarazila, když jsem čekala svého syna. Ušetřila bych si mnoho stresu a hodiny hledáním informací o problémech, které tento eBook řeší. eBook doporučuji všem maminkám, které chtějí své dítě vychovávat s láskou a úctou od úplného začátku.
Kateřina Guske
E-book od Kvety pro novopecene maminky prinasi spoustu zajimavych tipu a alternativnich metod, ktere ji samotne usnadnily zacatky materstvi. Ja jako budouci maminka jsem v e-booku nasla ruzne prakticke rady, ktere verim, ze urcite vyuziji. Urcite bych doporucila e-book budoucim maminkam, ktere jsou prave v ocekavani nebo jsou v prvnich mesicich po porodu prvniho detatka. Tyto proverene informace se vam budou hodit! 🙂 Sona
Soňa Kalousková
Kveto, Tvuj e-book se mi cetl velmi dobre. Moc hezky jsi vse popsala ze svych zkusenosti. Ja mam nyni holcicku 2,5 mesice, takze na dost veci uz jsem si take prisla 🙂. Ale i tak jsem ziskala od Tebe dasli zkusenosti. Pro maminky, ktere teprve miminko cekaji, je to velmi prinosny e-book. Vrele doporucuju.
Martina Stehlíková

K  EBOOKU NAVÍC ZÍSKÁTE TYTO DVA BONUSY

ŠÁTKOVÁNÍ aneb Co jste možná nevěděli

 • Dozvíte se o historii šátkování.
 • Můj vlastní příběh a zkušenosti s nošením dětí.
 • Dočtete se o výhodách,  ale i nevýhodách. 
 • Jaké stanovisko k šátkování zaujímají odborníci.
 • Jak může šátkování působit na vývoj miminka.
 • Kam všude s ním jít a jaké možnosti Vám otevírá. 

V hodnotě 280,-Kč ZDARMA. 

PRACOVNÍ SEŠIT - Cesta ke spokojenému mateřství

 • Získáte průvodce na cestu nejen spokojenému mateřství.
 • Naučíte se 5 důležitých věcí, pro krásný den.
 • Získáte 15cti- denní terapii, která Vás posune o kus dál ve Vašem životě. 
 • Dokážete se zastavit a budete žít teď a tady. 

V hodnotě 125,- Kč ZDARMA. 

Čas běží, objednejte si eBook ještě dnes

Vaše miminko roste a chce, abyste byla spokojená, usměvavá a brala svojí roli maminky s láskou a s lehkostí. 

OBJEDNEJTE SI EBOOK TEĎ a usnadněte si ty první krůčky novopečené maminky.